Dauguma pasvajoja vestuves švęsti ne Lietuvoje, o užsienyje. Vien dėl oro kaitos tenka apsvarstyti šią galimybę, kadangi pasirinkus išankstinę datą, dažnai tenka nusivilti, nes oras būna ne toks, koks tikėtasi. Žiedai taip pat gali būti sukurti pasirinktoje šalyje, jei nerandate tinkamų savoje šalyje. Internetinė svetainė Fashiongold.lt galima gausų asortimentą, tokiu atveju neteks važiuoti į užsienį atsiimti žiedo.

 

Kaip pasiruošti vestuvėms užsienyje?

 

  • Nustatykite biudžetą. Ši sąlyga tinka tiek vestuves atliekant Lietuvoje, kadangi išlaidų ir taip daug ruošiantis šiai šventei. Iš anksto nusipirkite bilietus, užsisakykite vietą, maistą ir gėles taip sutaupysite perkant paskutinę minutę. Nebijokite derėtis dėl kainos, kadangi užsieniečiai yra labiau sukalbami.
  • Turėkite pažįstamų pasirinktoje šalyje. Taip išvengsite netikėtumų ir apgavysčių. Draugas padės susikalbėti bei greitai supažindins su kultūra. Vis dėlto ne visiems taip pasisekę, todėl galima užsisakyti patikimą organizaciją.
  • Žiedai – vienas iš svarbiausių vestuvių elementų, todėl jais pasirūpinti būtina iš anksto. Jei užsakote, juos iš svetur pasirūpinkite, kad jie nevėluotų. Jei juos pasirenkate gaminti pagal savo skonį, išsiaiškinkite per kiek laiko juos pagamins. Juvelyrikos parduotuvė Fashiongold.lt rekomenduoja rinktis žiedus būtent čia, jei vestuvės greitu metu ir siekiate kokybiškiausio rezultato.
  • Iš anksto atvykite į būsimos šventės vietą. Taip turėsite laiko pasiruošti ir prisidėti prie savo šventės kūrimo, bei šventės metu nejausite streso. Tai puikus būdas ir atsipalaiduoti ir nurimti. Tokiu metu galėsite parašyti prisižadėjimus ar atšvęsti mergvakarį ar bernvakarį.
  • Kvieskite tik svarbiausius. Tai padės atsipalaiduoti ir nepermokėti už kelionės bilietus. Žiedai turi būti saugiai pervežti kelionės metu. Geriausia juos laikyti šalia savęs specialioje pakuotėje.

 

Būtinas kruopštus pasiruošimas

 

Kitaip nei ruošiantis švęsti vestuves gimtinėje, užsieniui ir kelionei vertėtų iš anksto suplanuoti. Pakviestų žmonių sąrašas patvirtintas, žiedai pagaminti, vieta užsakyta. Taip nekils nesklandumų ir viskas vyks pagal planą. Nors vis dėlto dauguma vestuvių turi tam tikrų nesklandumų. Dėl to nevertėtų nerimauti, o į jas žiūrėti nuolaidžiau ir su humoru.

 

Vestuvių metu svarbiausia atsipalaiduoti ir net iškilus kažkokiems nesusipratimams, į juos nekreipti didelio dėmesio. Viskas, kas svarbu, bus pagal planą, o smulkmenų atsiranda įvairių visada.

 

Kategorijos: Kelionės