Pigūs skrydžiai į Los Andželą turbūt domina ne vieną. Šis miestas siūlo ne tik gerą orą, įvairių tautybių žmones ir skirtingas lankytinas vietas, bet galimybę pamatyti erdvėlaivį prie Holivudo ženklo. Tai yra antrasis didžiausias miestas pagal dydį JAV miestas, įsikūręs Kalifornijoje. Būtent todėl jis turi didelę pasiūla tiek turistams, tiek nuotykių medžiotojams. Taigi ką verta pamatyti Los Andžele?

 

ĮŽYMYBIŲ APSUPTYJE

 

Holivudo bulvaras vienas iš įspūdingiausių taškų, jei norite pajausti savo mėgstamiausių žvaigždžių dvasią. Joje yra virš 2400 penkiakampių žvaigždžių. Ši aikštė trunka maždaug aštuonis kilometrus ir kiekvieną dieną joje apsilanko daugybę turistų. Šalia aikštės yra įkurtas ir Holivudo vaškinių figūrų muziejus bei kitas garsusis Madame Tussauds vaškinių figūrų muziejus. Kas nenori pasvajoti apie rankos paspaudimą su mylimiausia žvaigžde? Trumpam pamiršus, kad ji nėra tik iš vaško…

 

VAIKAI ILGAM NEGALĖS PAMIRŠTI ĮSPŪDŽIŲ

 

Nori, kad ir vaikai negalėtų nustoti trypčioti iš laimės? Tam yra puikus pasirinkimas – „Disneilandas“. Šis atrakcionų parkas skirtas tiek mergaitėms, tiek berniukas. Netgi tėveliai galės rasti būdų kaip linksmai praleisti laiką. Mėgstamiausi filmukų herojai –  miegančioji gražuolė, kung fu panda, žvaigždžių karų pagrindiniai veikėjai ir kiti lauks jūsų, o kur dar įvairios užkandinės, kuriose galėsite pagaliau paragauti obuolio aplieto karamele?

 

KUR BŪTINA ATSIDURTI

 

Rotušė – tai Los Andželo miesto centro svarbiausias simbolis. Jei neatsidursi ten, skaitysis, kad maždaug niekur nebuvai. Šis pastatas siekia maždaug 140 metus į aukštį, kas sudaro net 32 aukštus. Įspūdinga argi ne? Galime maždaug garantuoti, kad liksite be žado.

 

KALIFORNIJOS SVAJOS

 

Nustok gyventi svajonėse. Pigūs skrydžiai į Los Andželą – tai šių dienų sėkmės bilietas, ieškant įkvėpimo savo kasdieniniame gyvenime. Nors aplankyti Ameriką kainuoja vis dėlto brangiau nei kelionė į įprastą Europos šalį, vis dėlto tai skirtingi pasaulio žemynai ir įspūdžius sunku būtų palyginti. Todėl tai būtina patirti kiekvienam ir ištyrinėti šias žemes pačiam. O pasiūlymų, kaip tai padaryti yra įvairiausių nuo minėtų muziejų iki vienų iš didžiausių atrakcionų parkų.

 

Kategorijos: Kelionės