Vis klausotės draugų pasakojimų apie tai, kaip jiems pasisekė rasti pigų skrydį į vieną ar kitą miestą, o Jums keliauti perkant paskutinės minutės bilietą atrodo nepatikima? Pigūs skrydžiai nebūtinai yra paskutinės minutės pasiūlymai. Tačiau, kad tai įrodytumėme, nusprendėme pateikti kelis patarimus, kaip ieškoti pigių skrydžių ir kaip planuoti keliones. Galų gale, ir jūs galėsite pradėti pasakoti draugams apie patirtus kelionių malonumus ir įspūdžius.

 

Kaip ieškoti?

 

Pirmiausia reikia arba pasirinkti tinkamą laiką kelionei, arba nuolat stebėti, ką apie skrydžius skelbia aviakompanijos. Kartais apie pigius skrydžius pasipila straipsniai naujienų portaluose, o kažkur tekste galima rasti ir reikšmingą nuorodą, kur tie pigūs skrydžiai slepiasi. Tačiau iš tiesų yra ir daug lengvesnis būdas ieškoti nebrangių kelionių lėktuvu bilietų.

 

Yra žmonių, kurie nepailsdami stebi lėktuvų bilietų kainas, laukia atoslūgio, tačiau galų gale pradeda atrodyti, kad tos kainos nemažėja, o tik nuolat kyla. Todėl kai kurios pigių skrydžių svetainės, kaip, pavyzdžiui, Avia.lt įdiegia specialius pigių skrydžių kalendorius. Šiek tiek juos giliau panagrinėjus galima pastebėti kainų kilimo ir kritimo tendencijas ir pasirinkti bilietą, kada šis kainuoja mažiausiai.

 

Dar vienas būdas yra ieškoti bilietų kelionei atsižvelgus į metų laikotarpį. Štai, pavyzdžiui, gruodį ieškoti kelionės į Londoną nėra patartina, nes kalėdiniu laikotarpiu bilietų kainos yra vienos didžiausių. Tokiu atveju reikia dairytis bilietų bent pora mėnesių anksčiau.

 

Ką verta žinoti?

 

Pigūs skrydžiai taip pat gali būti randami perkant bilietus su persėdimu. Tačiau tokios kelionės yra gerokai rizikingesnės. Kuo? Jei pirksite vieną bilietą, net ir vėluojant lėktuvui turite garantiją, kad pasieksite kelionės tikslą. O štai iškart nusipirkus du bilietus, vieną nuo kelionės pradžios iki sustojimo taško ir kitą iš sustojimo taško iki kelionės tikslo, Jūs nebeturite garantijos, kad pirmasis lėktuvas atvyks be jokių nesklandumų ir lengvai spėsite persėsti. Tokiu atveju, siūloma pirkti bilietus taip, kad skrydžių laikas, nuo atvykimo į persėdimo tašką iki persėdimo, skirtųsi bent para. Taip sutaupysite ir sumažinsite galimas rizikas nepasiekti kelionės tikslo.

 

Atsižvelkite ir į tai, kad Jums reikės bilietų atgal, todėl geriau nusipirkti iškart. Avia.lt kaip ir daugelis kitų pigių skrydžių bendrovių, pasiūlys Jums geriausią variantą, siekiant sutaupyti. Svarbiausia, pirkti atidžiai ir pernelyg neskubant.

 

Kategorijos: Kelionės