Nors kiek besispyriojantis, pavasaris visgi jau atkeliavo. Dar kelios savaitės, ir visi laukai ims vis sodriau žaliuoti. Kur geriau dar mėgautis šiluma, saulės spinduliais, grynu oru, jei ne parkuose? Ogi prie jūros! Viskas, ko reikia – gera komanda, keleivinių mikroautobusų nuoma ir patikimas reikmenų, pramogų planas.

Kvieskitės tinkamą būrį

Keliauti prie jūros galima su daug kuo: tinka ir artimiausi draugai, ir kolegos, ir net nauji kaimynai. Visgi jei norite mėgautis kiekviena išvykos minute, rinkitės kompanionus atidžiai. Geriausia keliauti su tais, kurių požiūris sutampa. Kuo pozityvesnis, tolerantiškesnis, aktyvesnis žmogus – tuo geriau. Be to, nebijokite rinkti gausesnės kompanijos. Tokiu būdu bus daugiau idėjų, daugiau smagaus šurmulio, daugiau kelionės įspūdžių.

Pirmiausia – laikas

Jei apsisprendėte, su kuo norėtumėte keliauti, iš anksto sutarkite dėl visiems tinkamos datos. Kuo anksčiau ją žinosite, tuo lengviau suplanuosite visus kitus dalykus. Rinktis galite ir savaitgalį, ir darbo dieną. Pastaruoju atveju susidursite su mažesnėmis miniomis pajūryje.

Rinkitės tinkamą transporto priemonę

Jei keliaus daugiau nei 9 žmonės, labai pravers keleivinių mikroautobusų nuoma. Kodėl? Nes pasirinkę gerą paslaugos teikėją gausite ne tik puikios būklės transporto priemonę, bet ir daugybę patogumų. Vienas jų – vairuotojas, kuris mielai tiek nuveš iki reikiamos vietos, tiek pasirūpins, kad keliautumėte vaizdingu ir saugiu maršrutu. Niekam nereikės sukti galvos dėl parkavimosi ar degalų užpylimo – tam yra patyręs vairuotojas.

Svarstykite, ko prireiks kelyje

Planas labai priklauso nuo to, ar keliaus ir vaikai, ar tik suaugusieji. Visgi abiem atvejais reikės apgalvoti ir bendrus dalykus. Pavyzdžiui, ko reikės pačiame mikroautobuse? Jei keliausite ilgai, tikrai pravers pagalvėlė, papildomas pledas ir užkandžiai, vanduo. Taip pat reikės ir kokios knygos ar ausinių. Jei keliausite su vaikais, panašiai kaip važiuojant ir žiemą, jiems tikriausiai reikės žaislų ar žaidimų.

Taip pat apgalvokite, ar nesustosite pailsėti, pasižvalgyti. Keleivinių mikroautobusų nuoma puiki tuo, kad galite kada norėdami laisvai sustoti. Tokiu atveju tikriausiai reikės ir kokio užtiesalo mažai iškylai ar tiesiog itin patogių drabužių, batų.

Žinoma, apgalvoti reikia ir nakvynės vietą, ir veiklas. Visgi dėl pastarojo dalyko labai galvos sukti neteks. Juk pajūris – savaime pramoga! Čia bus smagu ir tiesiog vaikštinėti, ir minti dviračius, ir lankytis muziejuose ar išmėginti vietos kulinarų gebėjimus… tereikia nuvažiuoti, ir laukia tiesiog nuostabi pavasario pradžia.

Kategorijos: Kelionės