Planuojant keliones į užsienio šalis ne retai iškyla nemažai problemų ir įvairių galvos skausmų kaip viską padaryti geriau, kaip nieko nepamiršti ir kaip viską padaryti patogiau. Šalia to dažnai prisideda ir kelionė į ir iš Vilniaus oro uosto.

 

Miesto autobusai

 

Nuo 2017m. spalio mėnesio vilniečiai ir miesto svečiai gali naudotis atsinaujinusiomis oro uosto prieigomis. Siekiant užtikrinti geresnį susisiekimą su oro uostu viešuoju transportu, buvusi viešojo transporto stotelė perkelta arčiau įėjimo. Miesto autobusai, atvykę į oro uostą, pravažiuos pakeliamus atitvarus, įvažiuos į jiems skirtą eismo juostą, o keleiviams įlipus, važiuos link miesto savo įprastinėmis trasomis.

 

Naujojo maršruto autobusai nebeužvažiuos į Stotį, Senamiestį, o iš oro uosto važiuos Žirnių, Liepkalnio, Bazilijonų, Pylimo, Jogailos, Vilniaus gatvėmis link Konstitucijos prospekto. Autobusai stos šiose stotelėse: Oro uostas, Aušros vartai, Vinco Kudirkos aikštė, Europos aikštė. Taip tikimasi užtikrinti patogesnį ir greitesnį būdą kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą. Naujojo maršruto autobusų, tiek dieninių, tiek naktinių, eismo tvarkaraščiai yra priderinti prie oro uosto skydžių laiko.

 

Traukiniai

 

Iš Vilniaus geležinkelio stoties į oro uostą reguliariai kursuoja specialus traukinys. Visai netoli oro uosto keleivių terminalo įrengta geležinkelio stotelė, laiptai ir liftas keleiviams, apšvietimas, keleivių saugumui – vaizdo stebėjimo sistema. Iš geležinkelio stotelės į oro uosto terminalą veda pėsčiųjų takas su dengta galerija, kuri tamsiu paros metu yra apšviesta.

 

Mikroautobusu

 

Miesto gyventojams bei svečiams siūloma paslauga – kelionė mikroautobusu iš autobusų stoties iki Vilniaus oro uosto bei atgal. Du išskirtinio dizaino 2017 m. gamybos 16 vietų Volkswagen Crafter mikroautobusai su erdviu bagažo skyriumi veža keleivius net 32 kartus per dieną:

 

  • Vilniaus autobusų stotis – Vilniaus oro uostas
  • Vilniaus oro uostas – Vilniaus autobusų stotis

 

Kelionės komfortiškumą užtikrina: erdvus salonas, itin patogios sėdynės, kondicionavimo sistema, nemokamas internetas, elektros lizdai, patogiai sudėtas bagažas.

 

Siekiant sumažinti kelioninį stresą ir užtikrinti kuo geresnius įspūdžius siūlomi būdai kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą padės išspręsti iškilusias problemas.

 

Kategorijos: Kelionės