Žiemos metu, kai už lango spaudžia šaltukas dažniausiai nesinori niekur eiti iš namų. Nepaisant to, šiuo sezonu gamta atsiskleidžia dar neregėtu grožiu – visur baltuojantis sniegas, apšerkšniję medžiai ir ypatinga ramybė, tvyranti kur tik bepasisuksi. Taigi, kodėl gi tuo nepasinaudojus ir nesuorganizavus kelionės kartu su grupe draugų ar kolegų? Keletas patarimų leis tai padaryti greičiau ir paprasčiau.

 

Pasirinkite tinkamą transportą

 

Nuosavas automobilis, o gal mikroautobusų nuoma su vairuotoju? Variantų, kaip keliauti – pakankamai nemažai. Jei vykti planuoja daugiau žmonių, patogu pasirinkti didesnę transporto priemonę, pavyzdžiui, prieš tai minėtą mikroautobusą. Itin gerai tai, kad jį galite išsinuomoti. Sau tinkamiausią pasiūlymą lengva išsirinkti internetu. Jei norite visapusiškai atsipalaiduoti, verta apsvarstyti galimybę pasinaudoti ir vairuotojo paslaugomis.

 

Pasirūpinkite maistu

 

Tam, kad kelionės metu neišalktumėte, patartina iš anksto pasirūpinti maistu. Po pasivaikščiojimo gamtoje ar aktyvios fizinės veiklos, pavyzdžiui, slidinėjimo, dažniausiai labai norisi valgyti. Tam puikiai tinka tiek šalti užkandžiai (bene populiariausias pasirinkimas – sumuštiniai), tiek šilti patiekalai (troškiniai ir pan.). Pastaruoju atveju reikėtų pasirūpinti sandariu termosu. Jei nusprendėte pasinaudoti mikroautobusų nuoma su vairuotoju, net ir pačios kelionės metu galėsite užkąsti. Tiesa, rekomenduojama nepamiršti ir karštos arbatos. Tai bene greičiausias ir paprasčiausias sušilti.

 

Tinkamai apsirenkite

 

Ne mažiau nei maistas, svarbi ir tinkama apranda. Vertėtų pasirūpinti šiltais drabužiais ir būtinai nepamiršti pirštinių. Jos leis nenušalti rankų ir visapusiškai pasimėgauti kelione. Žinoma, apsiengti pernelyg šiltai taip pat nereikėtų. Perkaitus ir suprakaitavus kur kas lengviau peršalti. Siekiant to išvengti, rekomenduojama sluoksniuoti drabužius. Tuomet prireikus juos bus paprasta nusirengti. Planuojantys slidinėti turėtų pasirūpinti ir specialiais akiniais bei šalmu. Dažniausiai šias priemones galima išsinuomoti nuvykus į vietą.

 

Nepamirškite pasinaudoti žiemos teikiamasi malonumais ir suorganizuoti smagią kelionę kartu su draugais, šeima ar kolegomis. Tokiais atvejais labai praverčia mikroautobusų nuoma su vartotoju. Tai praktiškas pasirinkimas, galintis padėti ne tik visapusiškai atsipalaiduoti, bet ir sutaupyti. Tam, kad išvyka būtų dar geresnė, pasirinkus transporto priemonę, vertėtų nepamiršti pasirūpinti maistu ir tinkamai drabužiais.

Kategorijos: Kelionės