Kartais, kai išsiruošiama į kelionę, nesvarbu, ar vykstate prie Jūros, ar į sostinę, neretai atsitinka nemalonių atsitikimų, ypač su automobilio varikliu. Atsitikus tokiam įvykiui neretai išsigąstame ir turbūt neapgalvojame, kas mums galėtų padėti, kaip tinkamai elgtis ir kur būtų geriausiai atliktas variklių remontas –  Kaune, Vilniuje ar kituose miestuose.  Jeigu kelionės metu pastebite, jog Jūsų automobilis nedirba taip, kaip turėtų, būtinai atsižvelkite į punktus, kuriuos dabar pateiksime.

 

Pagalbai pateikite išsamią informaciją

 

Jeigu vairuojant pastebite, jog automobilis pradeda važiuoti ne taip, kaip visada, pirmiausia, atsižvelgdami į savo ir kitų eismo dalyvių saugumą, atsargiai stenkitės sustoti šalikelėje ir išsiaiškinti, kas atsitiko. Jeigu atsitiko nelaimė susijusi su varikliu, kvieskite pagalbą kelyje. Išsikvietus, būtinai papasakokite visą smulkią informaciją, nes gali gautis dezinformacija ir norima pagalba nebus suteikta.

 

Taip buvo atsitikę ir Aurelijai Normintaitei. Ji teigia: „Važiavau į kitą miestą ir gavosi taip, jog sugedo mano mašinos variklis. Niekad nebuvau susidūrusi su jokiu gedimu, o ypač variklių. Remontas Kaune atrodė geras variantas, nes buvau netoli šio miesto, todėl paskambinau į pagalbą kelyje papasakoti, jog man reikia pagalbos. Deja, nepapasakojau tikslios informacijos ir gavosi taip, jog atvykusi pagalba negalėjo man niekuo padėti. Nuo to karto buvo didelė pamoka – gedimo atveju papasakoti informaciją smulkiai.

 

Pasidomėkite dėl remonto iš anksčiau

 

Dažniausiai važiuojant didelius atstumus pasitaiko mašinų problemos, susijusios su varikliu. Geriausia, jeigu pastebėjote, jog iš jūsų mašinos veržiasi dūmai, išsikvieskite pagalbą kelyje ir išsikvieskite tralą ir vykite į geriausią vietą, kur galėtų būti atliktas geriausias variklių remontas. Kaune ir kituose miestuose yra itin daug įmonių, kurios puikiai atlieka savo darbą, todėl geriausia, jeigu iš karto susirastumėte tinkamiausią ir turėtumėte kontaktus savo automobilyje. Gi sakoma, jog saugumas – svarbiausia.

 

Svarbiausia yra ne tik pasidomėti kontaktais dar prieš įvykį, bet ir atsitikus nelaimei kelyje nepanikuoti, nusiraminti bei pateikti išsamią informaciją teikiamai pagalbai kelyje.

 

Kategorijos: auto