Pakliuvus į nuolatinį darbų ir rūpesčių sūkurį nė nepastebime, kaip greitai lekia dienos. Rytai staiga tampa vis niūresni ir tamsesni, takai tartum pasidengia auksu nuo lapų gausos, o galiausiai sulaukiame ir sniego, įsikibusio šalčiui į parankę. Nenumaldomai artėjant metų pabaigai, ant pečių užgriūna dar vienas sunkus sprendimas: „kur sutikti Naujuosius metus?“

 

(Ne)Malonus galvos skausmas

 

Draugų ir artimųjų klausimams pasipylus lyg iš gausybės rago imame nervintis ir nerimauti. Viduje tūnanti konkurencijos gyslelė vis ragina sugalvoti ką nors naujo, įdomesnio ir dar nepatirto. Balta mišrainė ir užstalės dainos kažkur sodo namelyje? Šampano taurėmis sudaužti su radiatoriumi bute? Neįdomu. Pabudinkime vaizduotę.

 

O jeigu pabandytume nuvykti ten, kur dažniausiai vykstame tik vasarą? Nauji metai Palangoje?

 

Žinoma, galvoje kirbės mintis, jog bastytis Palangoje žiemą – anoks ir įvykis. Juk yra ir žymiai įspūdingesnių vietų, kuriuose galima sutikti Naujuosius. Galbūt. Tačiau tam reikės papildomo planavimo, papildomų išlaidų ir nusiteikimo.

 

Be to, pagalvokime ir apie faktą, kad ne vien mes galime būti tokie sumanūs ir išlėkti švęsti Naujųjų svetur. Grūstys, perpildytas parkingas bei viešbučiai, galbūt net ir kalbos barjeras – su šiais ir dar daugiau nemalonumų tektų susidurti kokiame nors turistų numylėtame užsienio kurorte. Tokią dieną (ar, jeigu tiksliau, vakarą) norėtųsi praleisti džiaugsmingai ir patirti kiek įmanoma mažiau streso. Todėl Nauji metai Palangoje – puikus pasirinkimas norintiems pabėgti nuo rutinos ir išbandyti kažką naujo, tačiau nemėgstantiems valandų valandas baksnoti pirštu į žemėlapį ir užversti savęs pasirinkimų lavina.

 

Visur gerai, bet namie – geriausia

 

Palangoje viskas, ko reikia, yra pasiekiama ranka: nuo parduotuvės iki viešbučio kambario prie pat jūros. Jauki atmosfera, pažįstamas, tačiau širdį glostantis gamtos peizažas ir jūra – tai ingridientai puikiai šventei. Žinoma, norint pašėlti pasirinkimų taip pat nestigs – kavinės, barai ir klubai atgyja naujam gyvenimui po gausių vasaros nuotykių.

 

Nauji metai Palangoje suteiks progą ne tik puikiai atšvęsti būryje artimiausių žmonių, tačiau ir pažvelgti į Palangą kitomis akimis, pamatyti ją tokią, kokios dar nesate matę.

 

Kategorijos: Kelionės