Ar kada susimąstėte, kad akumuliatoriaus pakrovėjas iš parduotuvės „Autoaibė“ gali būti vienas būtiniausių daiktų kelionėje automobiliu? Ar galbūt pakraunama baterija gali išgelbėti nenuspėjamaisiais gyvenimo momentais? Žemiau pateiksime keletą daiktų, kuriuos vertėtų apsvarstyti pasiimti su savimi kitoje kelionėje nuosavu automobiliu.

 

Popierinis žemėlapis

 

Dabar beveik kiekvienas telefonas turi navigaciją. Jos taip pat yra įmontuotos į naujas mašinas, o paprastos nešiojamos navigacijos daug nekainuoja. Atrodo reikiamos vietos radimu, ar nepasiklydimu yra pasirūpinta, tačiau nepatariama visiškai pasikliauti išmaniaisiais renginiais. Telefonas gali lengvai prarasti ryšio signalą, nešiojama navigacija greitai išsikraus be jokios energijos šaltinio. Automobilio navigacija taip pat gali greitai nuvilti, nes ši naudoja akumuliatoriaus energiją, o jeigu jis silpnas – gali greitai nusėsti. Pirmas rekomenduotas daiktas dėlto ir buvo akumuliatoriaus pakrovėjas iš „Autoaibė“. Trumpai tariant, technologijos gali lengvai pavesti, o turint popierinį žemėlapį – niekas negalės paklaidinti nežinomoje vietoje.

 

Ausų kištukai

 

Tikriausiai daugeliui nė į galvą neateina pasirūpinti ausų kištukais. Galima spėti, kad daugelyje kelionių vienu, ar kitu metu atsiranda kažkokių miegą trikdančių faktorių. Jeigu miegate mašinoje – šalia nuovargio prispausta kolega gali ne menkai sudrebinti automobilio langus. Apsistojus kempinge ir pasistačius palapinę aplink bus begalė kitų poilsiautojų, tarp kurių tikėtina ne viena šeima su vaikais. Taip pat, gali pasitaikyti švenčiančių, garsiai kalbančių ir muziką klausančių. Jeigu jūs turite anksti ryte išvykti į kitą vietą, o kažkas po ausimi klausys Abba – Dancing Queen – užmigti ir gerai pailsėti nebus didelių šansų.

 

Ant galvos užsidedantis žibintuvėlis

 

Parduotuvėje „Autoaibė“ gali būti įsigytas ne tik akumuliatoriaus pakrovėjas, bet ir daug kitų, iš pirmo žvilgsnio visai kelionei nereikalingų daiktų. Ant galvos užsidedantis žibintuvėlis labiau primena įrankį, kuris padėtų atlikti tam tikrus darbus, kuomet reikia papildomos šviesos. Tačiau jis puikiai pagelbėtų ir kelionės metu. Žibintuvėlis ant galvos suteiktų visišką laisvę rankoms, todėl be vargo galėtumėte ieškoti bagažinėje kažkur tarp daiktų užkištų batų, kai tuo metu papildoma šviesa padėtų viską geriau matyti.

 

Reikalingų daiktų likusių namuose pasitaiko daugeliui. Tikriausiai neįmanoma visko susidėti bei būti viskam pasiruošus ir susidarius detalų kelionei reikalingų daiktų sąrašą, tačiau vertėtų pagalvoti, ar popierinis žemėlapis iš tiesų yra tokia atgyvena.

 

Kategorijos: Kelionės