Savos šalies apžiūrėjimas tampa vis populiaresnis. Dar labiau populiarėja suplanuotos kelionės dviračiais. Neturintys gali apsilankyti „Dviratis Kross“ – dviračiai internetu ir išsirinkti sau tinkamiausią. Tačiau išsirinkti naują dviratį nėra taip paprasta. Įvairiausi modeliai, pritaikyti skirtingiems vartotojams ir skirtingiems jų poreikiams. Niekada nepirkusiems dviračiu gali būti be galo sunku ir komplikuota. Nepasimesti padės trumpas skirtingų kategorijų apibūdinimas.

 

Miesto dviračiai

 

Paprastam, kasdieniniam naudojimui, su tikslu nusigauti iš taško A į tašką B ir nešvaistyti laiko važiuojant automobiliu piko metu, miesto dviračiai gali būti patys patogiausi. Įsigyti galėsite net elektrinį. Žinoma, tokiam reikalinga galimybė reguliariai krauti. Taip pat, miesto dviračiai gali būti sulankstomo tipo. Šie puikiai tiks gyvenantiems nedideliuose butuose ir neturintiems daug laisvos vietos. Bendrai, miesto dviračiai yra pritaikyti kietai, tolygiai dangai. Pavyzdžiui, patogiais miesto keliais, arba tvarkingais ir gražiais užmiesčio takeliais.

 

Kelionių dviračiai

 

Dviračiai internetu iš „Dviratis Kross“ siūlo į ilgas keliones orientuotus dviračius. Tokio tipo dviračius renkasi profesionalūs dviratininkai, arba to siekiantys vairuotojai. Kelionių dviračiai yra greiti ir puikiai tinkantys agresyviam, ar ekstremaliam važiavimui. Dėl ypatingų savybių jų kainos gali būti didesnės, tačiau jeigu planuojate dviračių sportu ateityje užsiimti daug rimčiau ir iš paprasto važinėjimo miesto keliais pereiti prie skraidžiojimų miško takeliais – vertėtų iškart apsvarstyti kelioninio tipo dviratį.

 

Hibridiniai dviračiai

 

Vienas variantas viskam. Hibridiniai dviračiai vis dar patys perkamiausi dėl savo universalumo ir patogumo. Jais puikiai jausitės važiuodami miesto gatvėmis, užmiesčio takeliais, ar prastais ir sunkiai pravažiuojamais miško krūmynais. Taip pat, jie gali būti vienas patogiausių variantų jūsų kelionei aplink Lietuvą, nes teks patirti ir išmėginti pačių įvairiausių paviršių.

 

„Dviratis Kross“ – dviračiai internetu geriausiomis sąlygomis. Svarstantiems ir dar nežinantiems, kokį dviratį vis dėlto pasirinkti specialistai patars ir suras geriausią variantą jūsų norimoms kelionėms. O pats dviračio pirkimas internetu neturėtų būti nė kiek neraminantis. Dviračiams yra suteikiama garantija, o ilga darbo patirtis užtikrina, kad dviratis bus tikrai kokybiškas ir būtent toks, kokį matėte paveiksliuke. Žinoma, visada galima užsukti į fizines parduotuves ir įsitikinti patiems.

 

Kategorijos: Dviračiai