Planuodami keliones dažnai renkamės jau įprastus maršrutus: Londonas, Malta, Maljorka, Turkijos kurortai, Italija… Į egzotinius kraštus traukia, tačiau vyrauja įsitikinimas, kad kelionė būtinai bus brangi ir sudėtinga. Ar kada pamąstėte, kiek visko pamatyti galite Rusijoje?

Ar keliaujant į Rusiją man reikalingi rusų kalbos kursai?

 

Jei nusprendėte vykti į Rusiją, tačiau sunkiai surezgate rišlų sakinį – jaudintis reikia priklausomai nuo vietos, į kurią keliausite. Maskvoje ir Sankt Peterburge beveik visi žmonės supranta angliškai, tad nesunkiai susikalbėsite. Jei keliaujate į atokiau esančius nuo didmiesčių kraštus – vertėtų pagalvoti apie rusiškai kalbėti mokančią kompaniją.

 

Kodėl verta aplankyti Maskvą ir Sankt Peterburgą?

 

Didieji Rusijos miestai gali didžiuotis įspūdinga architektūra ir savita kultūra, kuri persipina su modernumu ir šiuolaikiškumu. Tiesa, architektūriniai pastatai Rusijos didmiesčiuose gali kažkuo priminti Romą ar Paryžių, tačiau vidinis interjeras iš tiesų labai skiriasi. Čia pamatysite daug aukso. Jei mėgstate prabangą ir domitės istorija bei norite patirti autentiškumą, verta pagalvoti, kad galbūt jums praverstų rusų kalbos kursai?

 

Kiek laiko skirti kelionei?

 

Kaip ir pati Rusija, jos miestai taip pat dideli. Vargu, ar kelionei, kupinai patirčių ir prisiminimų, pakaks savaitgalio. Rekomenduotina jai skirti bent jau keturias dienas – taip liksite užtikrinti, kad pasisėmėte įvairių įspūdžių ir pailsėjote.

 

Verta apmąstyti finansus

 

Kaip ir ruošiantis kiekvienai kelionei, svarbu apmąstyti savo biudžetą. Nuspręskite, kiek pinigų skirsite pramogoms, kiek lauktuvėms. Svarbu paminėti, kad tiek įeinantys, tiek išeinantys skambučiai yra brangesni – Rusija nepriklauso Europos sąjungai.

 

Jei jus traukia tolimesni kelionių maršrutai – aplankykite rusiją. Jei mokate kalbą, patirtys bus dar autentiškesnės, tačiau jei ne – tai ne problema. Kalbą pramokti gali padėti rusų kalbos kursai, tai padės geriau orientuotis svečioje šalyje, kelionė bus lengvesnė.

 

Be to, jei nemėgstate keliauti vienas – pagalvokite, kokią kompaniją pasiimsite į tolimą kelionę. Galbūt keliausite su šeima ar geriausiu draugu? O gal tai bus nepamirštama kelionė su antrąja puse? Nuo to taipogi priklausys kelionės planavimas, tad turėkite tai omenyje.

 

Prieš išvykstant svarbu pasidomėti miestu, į kurį vykstate, pasiplanuoti maršrutus, atsižvelgti į lankytinas vietas, pasirūpinti, kur gyvensite. Ne mažiau svarbu ir susiplanuoti savo finansus, kad kelionė neapkarstų.

Kategorijos: Kelionės