Kelionės

Clash of Clans: pakeliaukite virtualiai

 

Clash of Clans, tai mobiliesiems telefonams skirtas žaidimas sukurtas suomių įmonės Supercell ir pritaikytas Android ir iOS įrenginiams. Žaidimo veiksmas vyksta fantazijos ribų neturinčiame pasaulyje kur kiekvienas žaidėjas yra savo kaimo vadas. Rinkdami resursus ilgainiui kaimą paverskite miestu, statydami gynybines struktūras. Tai puikus būdas tyrinėti, ieškoti, keliauti, kai realiame gyvenime tokios galimybės neturime.

(daugiau…)

Kita

10 priežasčių mokytis italų kalbos

 

Kuo daugiau kalbų mokame, tuo šiais laikais esam labiau vertinami ir pripažįstami. Lietuvoje net trečdalis darbdavių reikalauja mokėti mažiausiai 2 užsienio kalbas! Taip pastaruoju metu ir išpopuliarėjo įvairios užsienio kalbų mokyklos. Juk vidurinėje mokykloje mes mokomi tik antrosios, o jei su ja išlieka spragų, tai dar vienos apsiimti tikrai nesinori. Visgi, gebėjimas kalbėti keliomis skirtingomis kalbomis šiandien gali lemti net ir mūsų ateities perspektyvas. Taigi šįkart nusprendėme pateikti 11 priežasčių, kodėl turėtumėte išmokti... italų kalbos. (daugiau…)

Kita

Kaip išsirinkti kalbų mokyklą?

 

Mokykloje išmokta, tačiau vėliau retai naudota užsienio kalba lengvai pasimiršta, o galų gale pajuntama, kad neprisimenama net esminių gramatinių taisyklių. Kita vertus, ir vyresnieji dažnai nori išmokti kitų kalbų, ypač dabar bene aktualiausios – anglų kalbos. Dėl šios priežasties nusprendėme, jog reikėtų pateikti esmines gaires, kaip išsirinkti kalbų mokyklą ar kalbos kursus. (daugiau…)