Keltai į Vokietiją plaukia iš trijų Baltijos uostų – Klaipėdos ir 2 uostų, esančių Latvijoje: Ventspilio ir Liepojos. Keltai plaukiantys iš Klaipėdos prisišvartuoja Vokietijos mieste Kylyje, o plaukiantys iš Latvijos uostų – Travemunde mieste.

 

Kelionės keltai į Vokietiją – malonios ir nevarginančios. Plaukdami visą laiką galėsite skirti poilsiui – nusiprausti, sočiai pavalgyti savitarnos ar užsakomųjų patiekalų restorane,  atsipalaiduoti kelto baruose ar nusipirkti malonių smulkmenų kelto parduotuvėje. Ryte, gerai išsimiegoję, sočiai papusryčiavę, galėsite tęsti savo kelionę toliau vis dar su pilnu kuro baku.

 

Maršrutai

 

 •  KLAIPĖDA – KYLIS (VOKIETIJA)

„DFDS Seaways“ keltų linija Klaipėda – Kylis jungia Lietuvą su Šiaurės Vokietija. Šią liniją aptarnauja dviejų rūšių keltai:

 • „Optima Seaways“;
 • „Victoria Seaways“;

Keltai išplaukia šešis kartus per savaitę, o kelionė trunka beveik parą (~21val.). Registracija prasideda 3 valandos prieš išvykimą ir baigiasi 1,5 val. iki kelto išvykimo. Bilieto kaina prasideda nuo 61 € (210,62 Lt) asmeniui.

Pasinaudoti keltų linija Klaipėda-Kylis rekomenduojame keliaujantiems į Vokietiją, Olandiją, Daniją ar Prancūziją. 

 

 •  VENTSPILIS (LATVIJA) – TRAVEMUNDE (VOKIETIJA)

„Stena Line“ keltų linija Ventspilis – Travemunde jungia Latviją su Vokietija. Liniją aptarnauja keltas „Stena Flavia“. Išvykimas iš Ventspilio vyksta du kartus per savaitę. Kelionė trunka truputį virš paros (~24 – 26val). Registracija baigiasi likus porai valandų iki kelto išvykimo. Kaina nuo 53,20 € (183,69 Lt) vienam asmeniui.

 

 • LIEPOJA (LATVIJA) – TRAVEMUNDE (VOKIETIJA)

„Stena Line“ keltų linija jungia Latvijos miestą Liepoją su Vokietijos miestu Travemunde. Liniją aptarnauja keltas „Urd“ ir „Ask“. Išvykimas iš Liepojos vyksta 5 kartus per savaitę. Kelionės trukmė nuo 26 iki 28 valandų. Registracija baigiasi pora valandų iki kelto išvykimo. Bilieto kaina vienam asmeniui nuo 71,20 € (245,84 Lt).

 

Nusipirkote automobilį Vokietijoje, kaip jį parsigabenti į Lietuvą?


Nusipirkote puikų, vos poros metų senumo automobilį Vokietijoje ir norite parsigabenti šį gražuolį į Lietuvą? Viskas paprasta, nevarkite, nerizikuokite savo sveikata ir  gyvybę vairuodami kelias paras namo. Nusipirkite bilietus į keltą iš Kylio į Klaipėdą ir po paros jau būsite Lietuvoje. Kadangi kelionė nėra trumpa, patogiose ir jaukiose kajutėse galėsite puikiai pailsėti. Į kainą įskaičiuota ne tik vieta kajutėje, bet ir pusryčiai bei automobilio gabenimas.  Nemokamo bagažo kiekis keltuose neribojamas, todėl neskaičiuodami kilogramų, galėsite užpildyti savo automobilį dovanomis ir lauktuvėmis!

 

Ar patogu keliauti keltu?


Atsakyti labai sunku, nes tai, kas vienam atrodys aukščiausios rūšies, kitam gali visiškai nepatikti. Tačiau keltais tikrai patogu keliauti – jaukios ir modernios kajutės įrengtos taip, kad galėtumėte puikiai pailsėti. Kajutėse rasite:

 • spinteles rūbams,
 • dviaukštes patogias lovos,
 • patalynę,
 • rankšluosčius,
 • staliuką su kėde,
 • kiekvienoje kajutėje yra wc ir dušas.

 

Taip pat galite rinktis Commodore de Luxe 2 kajutę – tai aukščiausios klasės kajutė, kurioje, be įprastose kajutėse esančių patogumų, rasite minkštus krėslus, mini barą, televizorių ir plaukų džiovintuvą. Mes rūpinamės jūsų patogumu, kad galėtumėte negalvoti apie rūpesčius ir maloniai praleisti laiką plaukdami.

 

Taip pat, galite rinktis ir sėdimą vietą, bilieto kaina bus žymiai mažesnė, tačiau tai rekomenduojama tik tuo atveju, jei kelionė trunka tik kelias valandas.

 

Kur užsisakyti bilietus į keltą?

 

Kelto bilietus galite užsisakyti krantas.lt puslapyje http://www.krantas.lt/keltu-bilietai-internetu. Čia visuomet geriausios bilietų kainos ir karščiausi atostogų pasiūlymai. Jums tereikia pasirinkti maršrutą, datą, kada norite plaukti, įvesti informaciją kiek suaugusiųjų ir kiek vaikų plauks ir ar keliausite su automobiliu ar be. Jei keliaujate su transporto priemone, jūsų paprašys įvesti informaciją, kokia tai transporto priemonė.

 

Ar galima keliauti keltu su kūdikiu?

 

Be abejo. Vaikai nuo 0 iki 3 metų įskaitytinai keliauja nemokamai, jeigu kelte neužima atskiros miegamosios vietos (kajutėje daugiausia gali būti 1 vaikas nuo 0 iki 3 metų įskaitytinai) ir (arba) atskiros lovos viešbutyje. Vaikas turi būti užregistruotas ir nurodytas užsakymo patvirtinime. Jeigu vaikui nuo 0 iki 3 metų amžiaus (įskaitytinai) prašoma atskira lova, taikomas mokestis už vaiką. Už maitinimą mokama tiesiogiai viešbutyje.

 

Kategorijos: Kelionės