Kelionės

Kelionė į kitą šalį pirmą kartą: ką žinoti?

Poilsis yra vienas svarbiausių dalykų žmogaus gyvenime. Tam reikia sukurti puikią atmosferą – geriausia prie jūros ar vandenyno. Tam puikiai tinka kelionė į kitą šalį, geriausia, į tokią, kuri turėtų puikų paplūdimį, baseiną ir poilsiui sukurtą aplinką. Norint tokią kelionę susiorganizuoti pirmą kartą, gali būti pakankamai sudėtinga ir gali iškilti tokie klausimai, kaip: kaip nuvažiuoti į Vilniaus oro uostą? Kaip pasiruošti? Kokią gyvenamąją vietą pasirinkti? Taigi, dabar atsakysime į šiuos, labiausiai užduodamus klausimus.

  (daugiau…)

Kelionės

Kodėl senjorams geriausia keliauti nuomojamu autobusu?

Senyvo amžiaus žmonės, o ypač tie, kurie gyvena senelių globos namuose, neretai negali greitai vaikščioti ar neturi sveikatos, todėl, norint įveikti didelį atstumą, jiems tampa sudėtinga. Dėl šios priežasties, didelei senyvo amžiaus žmonių grupei tampa vis sunkiau aplankyti šventes, muziejus ar nuvykti į tolimesnį miesto kampelį. Taigi, dabar patarsime, kodėl viena iš geriausių kelionės būdų yra išnuomojamas autobusas.

  (daugiau…)

Kelionės

Kelionės autobusu – tarsi poilsis

Turbūt paklausus kiekvieno žmogaus apie keliavimą autobusu, iš karto prieš akis išlenda įspūdis, tarsi tai būtų nuobodi, kelių valandų sėdėjimo kelionė surūdijusioje , dardančioje transporto priemonėje, kurioje laikas eina lėčiau nei įprastai. Ypač, tai atgraso, jeigu norime iš sostinės pasiekti išsvajotąjį pajūrį. Dabar- vasaros sezonas, todėl populiariausias maršrutas yra Palanga – Vilnius. Autobusas, važiuojantis nuo vieno Lietuvos galo iki kito, dabar jau teikia daug naujovių bei patogumų, kurie ne tik padės patrumpinti laiką sėdint keleivio sėdynėje, bet ir sukels norą su juo važiuoti vėl ir vėl.

(daugiau…)