Turbūt paklausus kiekvieno žmogaus apie keliavimą autobusu, iš karto prieš akis išlenda įspūdis, tarsi tai būtų nuobodi, kelių valandų sėdėjimo kelionė surūdijusioje , dardančioje transporto priemonėje, kurioje laikas eina lėčiau nei įprastai. Ypač, tai atgraso, jeigu norime iš sostinės pasiekti išsvajotąjį pajūrį. Dabar- vasaros sezonas, todėl populiariausias maršrutas yra Palanga – Vilnius. Autobusas, važiuojantis nuo vieno Lietuvos galo iki kito, dabar jau teikia daug naujovių bei patogumų, kurie ne tik padės patrumpinti laiką sėdint keleivio sėdynėje, bet ir sukels norą su juo važiuoti vėl ir vėl.

Internetas bei pramogos – visada

 

Kaip jau esame rašę, keliavimo būdų yra itin daug. Tik svarbu su  savimi turėti mobilųjį telefoną. taip pat ir autobuse – turint su savimi telefoną ar kompiuterį, autobusuose laikas tikrai neprailgsta. Palanga – Vilnius autobusai teikia interneto prieigą, kuri leis pasidžiaugti socialinių tinklų naršymu. 4G Internetas yra labai greitas ir nepriklauso nuo tiek, kiek žmonių jį naudojasi. Be to, yra autobusų puslapio prieiga, kuri leidžia nemokamai žiūrėti filmus, žaisti žaidimus, klausyti populiariausios muzikos ir smagiai leisti laiką naudojant išmanųjį telefoną ar kompiuterį.  Dėl šios priežasties, važiuojant tokį atstumą kaip Palanga – Vilnius, autobusas nereikalauja iš anksto siųstis filmo ar žaidimo, kuriuo turėsi visą kelią ir „mėgautis“. Taip pat, keleivių patogumui, yra įrengti ir elektros lizdai, jeigu netyčia išsikrautų žmogaus mobilusis telefonas arba kompiuteris.

 

Patogumas – garantuotas

 

Šiuolaikiniuose autobusuose siekiama padaryti taip, jog patogumas visada būtų pirmoje vietoje. Jau iš seniausių laikų liko nusistatymas, jog autobusu važiuoti yra nepatogu, paskausta kojas, o ypač, jeigu kelionė tęsiasi daugiau nei 3 valandas. Dabar tai beliko praeities prisiminimas, kuris daugiau nebeegzistuoja. Važiuojant į pajūrį, Palanga – Vilnius autobusas taip pat yra pritaikytas prie patogumo standartų  – sukurtos naujoviškos, komfortabilumą garantuojančios sėdynės su didesniais tarpais skirtais kojoms. Atsiliepimą apie komfortą pasakojo ir keleivė Monika: „Anksčiau nemėgdavau važiuoti autobusais. Negalėdavau pakęsti sąnarių skausmo, po to kelias dienas sunkiai vaikščiodavau. Dabar autobuse galima rasti tiek vietos, kad net mano bagažas puikiai tilptų. Pagaliau galiu keliauti!“

 

Taigi,  šiuolaikiniai autobusai yra puikiai pritaikyti važiuoti didelius atstumus. Su šia transporto priemone galima keliauti be skaudančių kojų bei kamuojančios nuobodybės.

Kategorijos: Kelionės