Keliauti su vaikais galima visus metus – tereikia tinkamai tam pasiruošti. Žinoma, tokios išvykos yra sudėtingesnės, painesnės, visgi jos taip pat yra smagios, turiningos, įdomios ir naudingos. Jei domina poilsis su vaikais Lietuvoje, „Grand Baltic Dunes“ komanda siūlo apsistoti pas juos – pajūryje, kur Baltija kone ranka pasiekiama. Pateikiame kelis patarimus, kad tokios kelionės būtų sklandžios.

 

Numatykite tikslų laiką

 

Kai keliaujama su mažaisiais, laikytis plano tikrai nėra paprasta. Vis dėlto numatyti tam tikras laiko gaires tikrai naudinga. Iš anksto papasakokite vaikams, kur ir kada jie keliaus, kiek truks kelionė, kiek būsite pajūryje.

 

Keliaukite patogiai

 

Suaugusieji yra kantrūs ir ištvermingi, tačiau vaikams dažnai sunku susikaupti, iškęsti tam tikrus nepatogumus. Tam, kad kelionė būtų kuo sklandesnė, apgalvokite, kaip nusigausite iki pajūrio. Tinka ir traukiniai, ir autobusai, visgi viena geriausių priemonių yra automobilis. Keliaudami automobiliu galėsite prireikus sustoti pailsėti ar užkąsti, pasirūpinti kitais poreikiais. Be to, automobiliu greičiausiai nuvažiuosite užtrukę mažiau laiko.

 

Apgalvokite, ko prireiks

 

Tam, kad poilsis su vaikais Lietuvoje būtų patogus, „Grand Baltic Dunes“ komanda stengiasi pasirūpinti daugybe poreikių. Kambariai čia jaukūs, erdvūs ir patogūs, tad juose smagu praleisti net ir visą dieną. Visgi reikėtų pasirūpinti tam tikrais daiktais.

 

Visų pirma, reikės tinkamų drabužių, avalynės. Nepamirškite sluoksniuoti – patalpose šilta, tad užteks net marškinėlių trumpomis rankovytėmis, o lauke, ypač prie jūros, reiks ir šilto vilnonio megztinio, ir kombinezono. Dar vienas svarbus dalykas – žaislai ir kitokie reikmenys pramogoms. Žaislai itin pravers pačios kelionės metu, kai vaikas nuobodžiaus. Laisvalaikiui taip pat pravartu pasiimti roges, pačiūžas, kitokių didesnių reikmenų.

 

Susiplanuokite, kur ir ką valgysite

 

Šis punktas neatsiejamas nuo kitų. Pajūryje yra daug vietų, kur galima pasilepinti gardžiu maistu. Visgi svarbu, kad patiekalai atitiktų vaikų poreikius. Tai viena priežasčių, dėl kurių poilsis su vaikais Lietuvoje organizuojamas „Grand Baltic Dunes“. Čia pat įrengtas jaukus restoranas, kuriame mažiesiems pateikiamas atskiras meniu, kur jie ras mėgstamiausių patiekalų – nuo skrudintų bulvyčių iki virtinių. Viskas ruošiama vietoje, tas maistas ir gardus, ir sveikas.

 

Susiplanuoti kelionę su vaikais nesunku, jei viskas kaip reikiant apgalvojama. Žiema – puikus metas traukti į pajūrį, nes čia ramu ir jauku. Tad leiskitės į kelią drąsiai: nuotykiai išties bus malonūs.

 

Kategorijos: Kelionės