Nors emigracijos bumas jau praėjo, tačiau į Angliją persikeliančių vis dar pasitaiko. Maršrutas Lietuva – Anglija vis dar yra populiarus ne tik dėl ten gyvenančių giminaičių ar draugų, bet ir dėl patrauklios turistinės infrastruktūros plėtros. Didelė į Didžiąją Britaniją emigravusių lietuvių dalis paskatino gimtojoje šalyje atsirasti naujas verslo rūšis, pavyzdžiui, keliones mikroautobusu iš Lietuvos į Angliją ir atvirkščiai.

 

Kelionė mikroautobusu – patrauklus variantas

 

Kai vieni kratosi ilgesnių kelionių autobusu ar mikroautobusu, kiti su malonumu į jas leidžiasi. Žinoma privalumų turi tiek kelionės lėktuvu, tiek ir mikroautobusu. Todėl, ką pasirinksite priklauso nuo jūsų asmeninių pasirinkimų. Svarstant, kas geriau, reikia aptarti keletą esminių veiksnių.

 

Kaina

Tai diskutuotinas dalykas, nes pigių skrydžių bendrovės dažnai organizuoja akcijas ir vykdo pigesnius skrydžius Anglijos link. Kita vertus, perkant lėktuvo bilietą pigesne kaina – skrydis vykdomas arba itin anksti, arba vėlai. Taip pat dažniausiai skrendama į tolimus nuo miesto oro uostus, todėl net ir greičiau atskridus, dar reikės skaičiuoti valandas praleistas kelionėje iki miesto centro. Tuo tarpu renkantis kelionę mikroautobusu laikas yra derinamas su vairuotojais. Taip pat maršrutas Lietuva – Anglija yra vykdomas kiekvieną dieną, todėl iš anksto planuoti išvykos nebūtina.

 

• Bagažas

Kitas aktualus aspektas yra bagažas ir jo svoris. Skrendant lėktuvu už papildomą bagažą ir svorį reikia mokėti gana nemažai. Taip pat netikėtai pasiėmus daugiau nei galima daiktų (atsižvelgiama į svorį) reikia mokėti baudą, kuri atsieina taip pat daugokai. Jeigu keliausite mikroautobusu bagažo svoris ir apimtis nors ir yra ribojami, daiktų vis tiek galėsite pasiimti gerokai daugiau. Todėl jei norite išleisti mažiau ir pasiimti daugiau daiktų – kelionė auto transportu labiau apsimoka.

 

• Siuntos

Tai bene pagrindinis mikroautobusų privalumas, nes juo maršrutu Lietuva – Anglija galima perduoti siuntinius, kurie gali apsiriboti nuo keleto daiktų iki automobilių, motorolerių ar dviračių pervežimo. Lėktuvu, deja, tai sudėtingai įvykdoma. Todėl pervežimas mikroautobusu nepraranda savo pozicijų rinkoje. Tai patogiausia būdas greitai perduoti ar pergabenti daiktus. Juo labiau, kad daiktus paima nuo jūsų namų ir nugabena iki vietos, kur jums reikia.

 

Žinoma, tik jums patiems spręsti, kas geriau ir patogiau. Kelionė lėktuvu sutaupo laiko, bet prie skrydžių grafiko ir didelės kainų kaitos reikia derintis. Dažnai tenka kelionę planuoti iš anksto. Todėl kelionė lėktuvu dažniausiai apsimoka keliaujant verslo ar kelionės tikslais. O važiuojant su didesne manta – patogiau rinktis mikroautobusus.

 

Kategorijos: Kelionės