Poilsis prie jūros turėtų būti atpalaiduojantis, raminantis. Žinoma, savo poilsį reikia suplanuoti atsižvelgiant į jūsų tikruosius poreikius ir nuotaiką – vieniems puikiai tiks banglenčių sportas, o kitiems užteks ir pasivaikščiojimo pajūriu. Čia rasite keletą patarimų, kurie padės susikurti trokštamą nuostabų laiką.

 

Apartamentai prie jūros

 

Jeigu norite karališko poilsiio, pasirinkite apartamentus prie jūros. Geriausia iš anksto suplanuoti, kokio tipo apartamentuose norite apsistoti, kiek lėšų tikitės skirti. Jeigu jūs keliaujate kartu su antrąja puse, pasidomėkite – galbūt apartamentai turi parengę romantiškus komplektus poroms ir pan. apartamentai prie jūros išskirtiniai ir tuo, jog suteikia atgaivos, praskaidrina mintis, leidžia ištrūkti nuo kasdienybės.

 

Romantikai sukurti

 

Prie jūros sukurti romantiškas akimirkas yra lengviau nei atrodo – jei oras geras, kartu su antrąja puse išsiruoškite iškilauti prie jūros – pasiimkite mėgstamų užkandžių, šampano. Svarbiausia, kad susirastumėte jaukią vietelę, kur aplink nešūkaliotų žmonės ir būtų malonu ilsėtis. Išvyką į gamtą galite paįvairinti stalo žaidimais – taip laikas tikrai neprailgs. O apartamentai prie jūros maloiai nuteiks – juk žinote, kad grįšite į jaukią ir prabangią erdvę.

 

Laikas be vaikų

 

Jeigu keliaujate su antrąja puse, apsvarstykite galimybę pailsėti dviese – atsisakykite keturkojų draugijos, galbūt ir vaikus galite saugiai palikti pas artimus draugus, šeimos narius. Laikas dviese yra itin svarbus romantikai atgaivinti – juk akimirkos dviese tokios brangios. Susigalvokite veiklos, kuri patiktų būtent jums ir jūsų antrajai pusei – tai padės užmiršti apie rūpesčius.

 

Pajudėkite

 

Pramogos prie jūros tikrai gali išsiskirti aktyvumu – juk tiek daug siūlomų pramogų, kuriomis galite džiaugtis ant vandens. Vis dėlto jei jums yra svetimas banglenčių sportas, buriavimas, galite pasirinkti romantiškesnį ir ramesnį sprendimą – pasiplaukiojimą. Apartamentai prie jūros taip pat gali pasiūlyti papildomos veiklos – pasidomėkite.

 

SPA malonumai

 

SPA gali atgaivinti po monotoniško darbo ir sunkios savaitės – užsisakykite atpalaiduojantį masažą. SPA stebina rūšių įvairove, todėl prieš rinkdamiesi pasidomėkite, kokie jums kvapai labiausiai patinka. SPA padės atsipalaiduoti ir nusiraminti – net ir viena valanda SPA daro tikrus stebuklus ir verčia jaustis žvaliau ir gaiviau. Pagalvokite, galbūt norite SPA su antrąja puse – garantuojamos nepamirštamos akimirkos.

 

Skonių įvairovė

 

Tiek gurmanams, tiek mėgstantiems greitajį maistą, vertėtų pasidomėti, kokios užkandinės ir restoranai yra įsikūrę netoli jūsų. Atrasti nauji skoniai ir išskirtiniai restoranai – tikrai kokybiškai praleisto laiko ženklas. Galbūt atrasite jums taip patinkančią vietą, kurioje norėsite praleisti ne vieną laisvą atostogų aimirką. Pasidomėkite, galbūt apartamentai prie jūros  gali padėti rasti restoraną ar užkandinę, kurioje puikiai praleisite laiką.

 

Laisvalaikis prie jūros – jūsų atokvėpio laikas, todėl pasirinkite tik tas pramogas, kurios jums teikia malonumą. Bent trumpam užmirškite darbus, išjunkite telefoną ir mėgaukitės laiku su antrąją puse, šeima ar draugais. Skirkite laiko poilsio planavimui.

 

Kategorijos: Kelionės