Vykstant į darbą neretai pritrūksta veiklos. Ypač, jeigu kelionė užtrunka valandą ir vykstate viešuoju transportu. Šią kelionė galima paįvairinti užsiimant papildoma veikla. Taigi, dabar pateiksime keletą patarimų, ką veiksit, kad kelionė autobusu į darbą neprailgtų.

 

Tapybos užsiėmimai

 

Jeigu mėgstate piešti, tai gali būti puikus užsiėmimas. Neturite ant ko piešti? Tai yra ne bėda. Pasiimkite dažų ir marginkite darbe naudojamas priemones, tokias kaip užrašų knygutė, aplankalas ar segtuvas. Galite išmarginti juos įvairiausiomis spalvomis, raštais ar tai, kas šauna į galvą. Ši veikla ne tik ramina ir atpalaiduoja, bet ir padeda susikaupti, todėl darbe būsite produktyvesnis.

 

Susidėliokite dokumentus ir dienos darbus

 

Jeigu trūksta veiklos vykstant į darbą, praleiskite laiką ir netgi susipažinsite su darbo užduotimis, jeigu susidėliosite dokumentus ar susižymėsite darbus tinkamai pagal dienotvarkę. Rūšiuokite pagal tai, nuo ko pradėsite, o pabaigai pasilikite savo paskutiniuosius darbus. Be abejonės, geriausia, jeigu sudėliosite sunkiausius darbus dienos pradžioje, o pabaigai pasirinksite lengvesnius. Susirašyti ir susidėlioti tinkamai gali padėti segtuvas ir žymėjimo lapeliai. Galite ant lapelių susirašyti ir atitinkamą laiką, iki kurios valandos atlikti vieną darbą.

 

Pradėkite darbus anksčiau

 

Autobusas gali tapti ne tik poilsio, bet ir darbo vieta. Jeigu norite pasiankstinti darbo pabaigą, galite darbus pradėti iš anksto. Vykstant, galite atlikti pačius lengviausius ir mažiausiai atsakomybės teikiančius darbus, kuriems nereikia įtemptai galvoti. Geriausia, jog pradėtumėte nuo tokių darbų kaip dokumentų užpildymas. Iš anksto jiems susegti turėtų būti naudojamas segtuvas. Taip galėsite dirbti ir nepamesite reikalingų dokumentų. Šis metodas taip pat bus naudingas, nes jau iš anksto susikaupsite ir darbo dieną pradėsite produktyviau.

 

Apie tai kalba jau 5 metus iš eilės į darbą autobusu  keliaujanti Danutė: „Kelionė į mano darbo vietą užtrunka apie pusantros valandos. Anksčiau man buvo itin nuobodu, nes tiesiog laukdavau, kada pagaliau pasieksiu maršruto tikslą, tačiau dabar, kai pradėjau dirbti važiuojant autobusu, turiu galimybę greičiau pabaigti savo darbo dieną.“

 

Važiavimas autobusu į darbą gali tapti daug įdomesnis, jeigu sugalvosite veiklos. Galite remtis ne tik šiais patarimais, bet ir pasitelkus fantaziją, susigalvoti savo.

 

Kategorijos: Uncategorized