Jeigu išsiruošėte pakeliauti su draugais, vertėtų pasidomėti, mikroautobusų nuoma. Tai puikus sprendimas tiems, kurie pavargo keliauti su skirtingais automobiliais ir tikisi prasiblaškyti. Patariame, kodėl šis pasirinkimas yra nemenkas privalumas.

 

Laikas, leidžiamas kartu

 

Vienas svarbiausių mikroautobuso privalumų – jūs važiuojate su draugais kartu. Tai yra puikus pasirinkimas, nes jau kelionės metu galite užsiimti bendra veikla – tai gali būti ir stalo žaidimai, mini pasirodymas ar net viktorina. Visi šie pasirinkimai priklauso nuo jūsų. Mikroautobusas yra puikiai tinkamas sukurti šventinei nuotaikai – juk jau čia galima nusiteikti, kad laikas bus praleidžiamas smagiai.

 

Kompromisai

 

Jeigu keliaujate su nemaža grupe žmonių, turite suprasti, kad visų poreikiai skiriasi. Žinoma, mikroautobusų nuoma gali tapti puikia išeitimi.Turite suvokti, jog ne visos veiklos bus daromos kartu – vieni bus pavargę, kiti paprasčiausiai nenorės. Atraskite būdų, kad laikas, tiek vieniems, kurie yra aktyvesni, tiek pasyvesniems būtų praleistas tinkamai. Ir tikrai nereikia visų veiklų atlikti kartu.

 

Išlaidos

 

Dar prieš kelionę turite apsitarti, kokios preliminarios išlaidos laukia jūsų. Apskaičiuokite, kiek kainuos maistas, ar jį ruošiatės pirkti kartu, kur žadate apsistoti. Išlaidos itin svarbi tema, net apie tai pradėjus diskutuoti kelionės metu arba po jos galite neišvengti ginčų. Žinoma, geriausia šią temą gvildenti esant sotiems ir ramioje aplinkoje – juk nesinori, kad jūsų planuota kelionė neįvyktų.

 

Grupės vadovas

 

Mikroautobusų nuoma, tolimesni kelionės planai, nakvynės vietos turi būti paliktos planuoti žmogui, kuris yra atsakingas ir gebės tuo pasirūpinti. Vis dėl to, turite suvokti, jog visko vienam žmogui sukrauti tikrai negalima – pasistenkite padėti kurti kelionės maršrutą ir būtinai atsilyginkite, pavyzdžiui, skania vakariene.

 

Neišvengiami pykčiai

 

Turite nusiteikti, jog kelionė gali būti ne vien tik linksmybės ir džiaugsmas. Dažnai keliaujant su didesne grupele žmonių neišvengiama konfliktų. Turite tam nusiteikti – būkite lankstesnis, nesistenkite primygtinai piršti savo nuomonės. Konfliktai įveikiami, pasistenkite galvoti, jog jūsų kelionės tikslas – yra nuotaikinga kelionė ir siekite to. Jeigu prieš kelionę kiekvienas išsakys savo lūkesčius, tikėtina, jog ir konfliktų bus mažiau. Mikroautobusų nuoma, suplanuota jau iš anksto, taip pat gali sumažinti tikimybę konfliktų, kylančių dėl transporto pasirinkimo.

 

Jeigu turite pažįstamų, kurie išbandė keliones su draugais, paklausykite jų patarimų, pastebėjimų. Svarbu peržvelgti ir kelionės gidus, žurnalus, pasitarti su patikimais kelionės konsultantais. Svarbiausia, kad kelionei pasirinktumėte draugus, su kuriais tikrai norite leisti laiką kartu.

 

Kategorijos: Kelionės