Vasara – puikus metas atostogoms. Dėl vėsokų lietuviškų orų nemaža dalis mūsų pasirenka atostogauti užsienyje. Keliauti labai toli net nereikia – juk puikių gamtos kampelių ir kitokių pažinimo vertų vietų yra čia pat. Tačiau nusprendus keliauti dažnam kyla klausimas, kas geriau: skrydžių paieška ar autobusų nuoma?

 

Skrydžiai lėktuvu – greiti, bet sudėtingi

 

Kelionės lėktuvu daugelį žavi tuo, kad yra ypatingai greitos. Jau po 4 val. skrydžio galima atsidurti Egipte, 3.5 val. – Ispanijoje, Graikijoje. Atrodo, tereikia išsirinkti bilietus. Tačiau tai – gana brangus malonumas net ir ieškant paskutinės minutės pasiūlymų. Kaina itin svarbi, kai kartu keliauja daug žmonių – pavyzdžiui, bendradarbiai, giminaičiai.

 

Be to, pati bilietų paieška yra varginanti. Neretai tenka blaškytis po skirtingas, lietuviškas ir užsienio svetaines. Papildomai reikia užsisakyti leidimą bagažui. Tuomet prasideda dar painesni niuansai: keliaujant lėktuvu ribojamas skysčių kiekis, negalima vežtis tam tikrų maisto produktų, o bagažo svoris yra griežtai tikrinamas. Dėl to pasiruošimas kelionei yra sudėtingas ir ilgai užtrunkantis. Visai kitokia situacija, kai užsakoma autobusų nuoma.

 

Kelionė autobusu – smagi ir komfortiška

 

Nemaža dalis žmonių vis dar įsivaizduoja keliones autobusais kaip nepatogias, varginančias, ilgas. Tačiau šiandien tai tėra stereotipas. Šiuolaikiškos įmonės siūlo naudotis itin vertingomis paslaugomis. Jos rūpinasi, kad nuomojami autobusai būtų kuo komfortiškesni. Juose laukia ne tik patogios sėdimosios vietos, bet ir DVD, garso įranga, tualetas. Tokia transporto priemone galima drąsiai leistis į užsienį.

 

Autobusai yra skirtingų dydžių, tad nesunku atrasti tokį, kuris tiks vestuvininkų ar giminės suvažiavimą besiruošiančiųjų poreikius. Transporto priemonė netgi gali būti dviaukštė. Pro autobuso langą galima laisvai mėgautis vaizdu – to tikrai nepasakysi apie kelionę lėktuvu, kai sėdi ne prie lango.

 

Dar vienas privalumas yra tai, kad autobusų nuoma niekaip nėra susijusi su bagažo ribojimais. Kiekvienas gali imti visko tiek, kiek tik telpa į autobusą. Svarbiausia – tiesiog įsitikinti, kad bagaže nėra Lietuvoje ar užsienio šalyje draudžiamų daiktų. Skysčiai, maisto produktai, drabužiai, įvairios komforto priemonės – imti galima viską.

 

Kelionės lėktuvu neabejotinai turi savų privalumų. Tačiau kai keliaujama su didele kompanija ir norima sutaupyti, išsinuomoti komfortišką, modernų autobusą yra geriausia mintis. Tereikia nurodyti žmonių skaičių, ir viskuo kitu pasirūpina pati nuomos kompanija. Tai – ir geriausio vairuotojo, ir tinkamiausio maršruto atranka. Tokios smagios, patogios kelionės – tikrų vasariškų atostogų sąlyga.

 

Kategorijos: Kelionės