Apie automobilių ir mikroautobusų nuoma kalba daugelis. Ir dažniausiai pasakoja įvairiausius privalumus, tačiau bene svarbiausias klausimas yra kada iš tikrųjų verta rinktis papildomą transporto priemonę? Jei vis svarstote apie mikroautobuso ar automobilio nuomos variantą ir nežinote ar tikrai verta, pabandysime šiek tiek padėti.

 

Automobilio nuoma

 

Tiems, kurie neturi automobilio, dažnai nemato poreikio iki tol, kol reikia pasiekti tašką, į kurį sunku nuvažiuoti viešuoju transportu. Štai, jei planuojate verslo komandiruotę užsienyje ar organizuojate konferenciją su verslo partneriais, papildomas automobilis tikrai pravers. Ypač užsienio partneriams.

 

Pasitinkant svečius iš užsienio oro uoste taip pat dažnai reikalingas automobilis. Nemažai įmonių šiandien nuomoja prabangesnį automobilį su vairuotoju. Tokiais atvejais ypač patogu nuvežti ir parvežti svečius iš ir į oro uostą, taip pat į viešbutį. Dažnu atveju tai gerokai patogiau nei iškviesti taksi.

Trumpai tariant, automobilio nuoma praverčia:

  • Keliaujant į užsienį su šeima;
  • Organizuojant konferencijas su verslo partneriais;
  • Keliaujant į komandiruotę užsienyje;
  • Siekiant užtikrinti komfortą pasiimant ir nuvežant svečius į oro uostą.

 

Mikroautobusų nuoma

 

Mikroautobusai taip pat yra dažnas pasirinkimas, tačiau visiškai kitais atvejais. Štai, pavyzdžiui, keliaujant su didesne kompanija į kelionę. Mikroautobuse, kuriame yra bent 8 vietos, puikiai ir komfortiškai įsitaisys nemaža kompanija, o vietos liks dar ir visų daiktams susidėti. Tai jau nemažas privalumas. Kartais mikroautobusas nuomojamas tik todėl, kad į lengvąjį automobilį netelpa visų daiktai.

 

Kitas atvejis, kai mikroautobuso nuoma tampa vienu geresnių sprendimų – šventės. Tai gali būti vestuvės, krikštynos, mergvakaris, bernvakaris ar didesnė gimtadienio šventė. Visų svečių gal ir nesutalpinsite, tačiau tai bus ypač patogu nuvežti ir parvežti artimiausiems ar tiems, kurie neturi transporto priemonės.

 

Kartais viskas ko reikia – tai pora vietų daugiau ar išvengimas rūpesčių dėl vairuojančių žmonių. Išnuomojus automobilį ar mikroautobusą su vairuotoju visi galės atsipalaiduoti ir nereikės sukti galvos, kad kažkam nuolat reikės vairuoti, pamiršti apie šampano taurę.

 

Automobilių ir mikroautobusų nuoma šiandien tampa vis dažnesniu pasirinkimu, tačiau nepamirškite rinktis atsakingai ir pilnai apsvarstyti kam Jums reikalinga papildoma transporto priemonė. Vis tik, nuo to priklauso reikalingas automobilis ar autobusiukas.

 

Kategorijos: auto