Autobusų nuoma – populiari paslauga keliaujantiems su didele grupe žmonių. Autobusų gali prireikti moksleivių ar darbuotojų išvykoms, įvairioms ekskursijų grupėms, tarpmiestinės ar tarptautinės kelionėms ir kt. Autobusų nuomos paslaugas siūlo įvairios skirtingos įmonės. Prieš apsisprendžiant ties jums labiausiai tinkančiu autobusu reikėtų žinoti keletą dalykų.

 

Skirtingi dydžiai

 

Nuomojamų autobusų yra labai įvairių dydžių. Priklausomai nuo to, su kokio dydžio žmonių grupe keliausite, jūsų autobuse ar mikro-autobuse gali būti nuo 19 iki 76 vietų skirtų sėdėjimui. Keliaujant dideliu būriu vertėtų nuspręsti ar jums labiau tiktų keli nedideli mikro-autobusai ar geriau norėtumėte keliauti visi kartu, vienu dideliu autobusu. Renkantis autobuso dydį apsvarstykite, ar erdvė jums yra svarbiausias prioritetas, ar labiau norėtumėte, nedidelio bet lengviau manevruojamo mikro-autobuso.

 

Kiti privalumai

 

Autobusų nuoma taip pat gali pasiūlyti ir įvairių kitų privalumų. Renkantis tinkamiausią autobusą taip pat vertėtų apsvarstyti kokie įrenginiai jūsų kelionėje jums bus svarbiausi. Modernūs autobusai gali pasiūlyti visos kelionės metu veikiantį bevielį interneto ryšy, leisiantį naršyti interneto platybėse visos kelionės metu. Tokiuose autobusuose taip pat galėsite pasikrauti savo elektroninius prietaisus prie sėdynių įrengtuose elektros lizduose. Moderniuose autobusuose taip pat dažnai rasite įrengtus multimedijos ekranus, su plačiu muzikos, filmų, audio knygų bei kitų pramogų pasirinkimu, padėsiančiu, kad kelionė neprailgtų. Jei žinote, kad keliaujant teks naktį praleisti autobuse, reikėtų paieškoti autobuso su itin patogiomis, atsilenkiančiomis sėdynėmis.

 

Kur keliausite?

 

Autobuso pasirinkimas priklauso ir nuo jūsų išvykos pobūdžio bei kelionės tikslo. Su autobusų nuoma dažniausiai autobusą galima išsinuomoti ir kelioms valandoms, ir kelioms savaitėms. Reikėtų nuspręsti ar norėsite keliauti labai vaizdingu ar, geriau, greitesniu maršrutu. Keliaujant į kalnuotą valstybę vertėtų rinktis autobusus su talpesniu degalų baku. O vykstant į šiltus kraštus būtina įsitikinti ar autobuse yra įrengta puikiai veikianti, individualiai reguliuojama vėdinimo sistema.

 

Nuomojami autobusai – puiki išeitis padėsianti keliauti ekonomiškai ir patogiai. Nesvarbu kiek laiko truks jūsų kelionė ir koks bus jūsų išvykos tikslas, tarp siūlomų autobusų tikrai rasite jums tinkantį. Patikimi ir profesionalūs vairuotojai leis atsipūsti ir mėgautis išvyka.

Kategorijos: Kelionės