Pigūs skrydžiai į Briuselį domina kiekvieną nuotykių ištroškusį keliautoją. Šis miestas pasižymi burnoje tirpstančiu maistu, pasaulyje garsėjančiu alumi ir gausiu pasirinkimu muziejų atžvilgiu. Pats Briuselis žavi savo romantiškomis gatvelėmis, pastatų architektūros sprendimais ir gamta. Tačiau kaip ir kiekvienas geras dalykas, šis miestas turi ir trūkumų, pavyzdžiui, turistus gąsdinančiomis aukštomis kainomis. Būtent todėl svarbu nusipirkti, kuo pigesnius bilietus.

 

Muziejai, kuriuos būtina aplankyti lankantis Briuselyje:

 

  • Atomiumas

Tai metalinė konstrukcija, kuri vaizduoja 165 milijardų kartų padidintą geležies molekulę. Atomiumas net laikomas Belgijos simboliu, kuris yra Briuselio širdyje, todėl iš jo puikiai matoma visa miesto panorama. Į pačią konstrukciją galima užeiti ir apsilankyti 5 rutuliuose ir pasivaikščioti po 20 vamzdžių. Pigūs skrydžiai į Briuselį leis sutaupyti šio muziejaus apsilankymui, kadangi bilieto kaina suaugusiam 12 eurų. Dar vienas iš įdomių faktų, apie šį turistų mėgstamą vietą, yra tai, kad jis sveria net 2,4 tonos ir buvo sukurtais parodai, kuri vyko 1958 metais.

 

  • Belgijos karališkieji dailės muziejai

Šiame muziejuje eksponuojami garsiausi Belgijos ir Nyderlandų dailininkų darbai. Vieni iš įžymiausių laikomi: „Šv. Antano kankinimų“, „Sukilusių angelų nuopolis“ ir „Karaliaus išgertuvės“. O pats muziejus sudarytas iš 4 dalių: senųjų meistrų, amžių sandūros dailės, šiuolaikinio meno ir Magrito. Jam priklauso dar du maži muziejai: Menjė ir Virco. Vien todėl pasirinkimų galimybės tikrai netrūks.

 

  • „Librarium“

Unikalus muziejus, kuriame galima rasti visą istoriją apie knygas, rašymą ir bibliotekas. Pigūs skrydžiai į Briuselį suteiks galimybę ne tik pasižvalgyti po muziejų, bet ir pačiam keliautojui nusipirkti originalios kalbos knygą. Svarbiausia, nepamiršti, kad bagažas dažniausiai turi svorio ir matmenų apribojimą.

 

Briuselyje gausu muziejų: smaližiams tinkamas kakavos ir šokolado, vaikams – žaislų muziejus ir kiti išsiskiriantys savo svarba. Išsirinkti sau tinkama gali būti sudėtinga, todėl nevertėtų apsiriboti vienu, taip pat galima rasti ir nemokamų lankytinų vietų, kadangi vien maistui ir buto nuomai teks išleisti pakankamai daug pinigų. Jei išankstinio bilieto pradėsite ieškoti jau dabar, neteks permokėti už tai, kuo keliaujate.

 

Kategorijos: Kelionės