Clash of Clans, tai mobiliesiems telefonams skirtas žaidimas sukurtas suomių įmonės Supercell ir pritaikytas Android ir iOS įrenginiams. Žaidimo veiksmas vyksta fantazijos ribų neturinčiame pasaulyje kur kiekvienas žaidėjas yra savo kaimo vadas. Rinkdami resursus ilgainiui kaimą paverskite miestu, statydami gynybines struktūras. Tai puikus būdas tyrinėti, ieškoti, keliauti, kai realiame gyvenime tokios galimybės neturime.

 

Kas tai per žaidimas?

 

Pagrindiniai resursai žaidime yra auksas, eliksyrai ir tamsieji eliksyrai, kuriuos gaunate puldami kitų žaidėjų gyvenvietes ir atimdami jų turtą. Aukso dar galite gauti įkūrę aukso kasyklas, kur įdarbinsite savo žmones kasti miestui auksą, o eliksyrus į bendruomenę atgabenti gali patyrę eliksyrų rinkėjai. Žaidime yra didelis pasirinkimas statinių, kurie gali padėti apginti miestą, tarp jų ir patrankos, bombos, burtininkų bokštai ir artilerijos padaliniai.

 

Clash of Clans žaidime rasite dviejų tipų barakus ir dviejų tipų burtų kūrimo pastatus kurie naudoja turimus eleksyrus kurti naujus magiškus burtus ir galingas mitologinių būtybių armijas. Kurdami vis galingesnes armijas ir burtus galėsite užkariauti vis didesnius miestus, taip iškovodami daugiau resursų, kurie leis dar labiau stiprinti savo pajėgas. Todėl labai svarbu tinkamai įvertinti savo jėgas, kadangi gerai pasirinktas priešininkas atneš didžius turtus ir šlovę, tačiau jeigu užsibrėšite sau per daug, pralaimėjimas kovoje gali būti labai skausmingas ir galite ženkliai susilpninti tiek miesto reputaciją, tiek išteklius, dėl ko gali tekti ilgai gydytis mūšio žaizdas.

 

Kuo jis išskirtinis?

 

Clash of Clans leidžia žaidėjams sujungti savo jėgas ir sukurti siaubą visame regione keliančius klanus, kurie kaip nesustabdoma jėga šturmuoja beviltiškai besipriešinančius kaimus ir miestus. Klanų nariai gali bendrauti, dovanoti karius kitiems miestams, arba lengviau atsitiesti po skaudžių pralaimėjimų sulaukdami pagalbos iš savo klano narių.

 

Clash of Clans žaidimo nerasite jokioje populiarioje žaidimų parduotuvėje, taip yra todėl, kad žaidimas yra visiškai nemokamas ir žaidėjai gali juo mėgautis neribotą laiką iš savo kišenės nesumokėję nei cento!

 

Kategorijos: KelionėsKita