auto

Automobilių variklių konfigūracijos tipai

Vidaus degimas yra procesas, kurio dėka šiuolaikinis automobilis gali pajudėti iš taško A į tašką B. Tai pakankamai paprastas dalykas, tačiau daugelis žmonių vis tiek nežino, kaip veikia taip plačiai parduodami įvairūs varikliai. O jų šiomis dienomis yra daugybė tipų, stilių, dizainų ir paskirčių. Mėgėjui tai tik įmantrus vamzdžių ir kitokių automobilių detalių pliūpsnis, varantis transporto priemonę į priekį. Nuoširdžiai besidomintiems žmonėms, kaip tokiems, kurie dirba „Šalvis“ servisuose, tai kažkas nuostabaus ir verta dėmesio. Žemiau pateikiami keli populiarūs variklių tipai. Jei turite vieną iš jų ir patiriate keblumų, nepamirškite, kad gera išeitis – variklių remontas Kaune. (daugiau…)

auto

Priežastys, kodėl žiemą nusėsta akumuliatoriai

Nors šaltuoju metų laiku smagu pakeliauti, pasigrožėti sniegu papuoštais kraštovaizdžiais, neretai šiuo laikotarpiu įvyksta įvairūs automobilio gedimai ar kyla kitos problemos. Rytais tenka gramdyti ledą nuo stiklo, o kartais net reikia prašyti papildomos pagalbos bandant užkurti transporto priemones. Nusėdęs akumuliatorius daugeliui pasitaikanti problema, kuri gali sukelti kliūčių rytiniam važiavimui į darbą ar ilgai planuotai kelionei. Daug apie automobilius neišmanantiems žmonėms kyla klausimas, kodėl žiemą greitai nusėsta jų akumuliatoriai. Vilnius ir kiti didmiesčiai pasižymi transporto priemonių servisais, kurie gali padėti atsakyti į tai. (daugiau…)

auto

Patarimai, ką daryti sugedus automobiliui

Kartais, kai išsiruošiama į kelionę, nesvarbu, ar vykstate prie Jūros, ar į sostinę, neretai atsitinka nemalonių atsitikimų, ypač su automobilio varikliu. Atsitikus tokiam įvykiui neretai išsigąstame ir turbūt neapgalvojame, kas mums galėtų padėti, kaip tinkamai elgtis ir kur būtų geriausiai atliktas variklių remontas –  Kaune, Vilniuje ar kituose miestuose.  Jeigu kelionės metu pastebite, jog Jūsų automobilis nedirba taip, kaip turėtų, būtinai atsižvelkite į punktus, kuriuos dabar pateiksime.

  (daugiau…)