Vos atvėsus orams, bene kas antras kelionėms artimas žmogus pasvajoja apie atostogas šiltuose kraštuose, kur saulės spinduliai glostytų skruostus, o šiltas smėlis kutentų pėdas. Viena tokių krypčių, kuri nepalieka abejingų- tai Tenerifė. O pigūs skrydžiai į Tenerifę išparduodami žaibo greičiu. Galbūt jau spėjote įsigyti kelis bilietus į šią salą? Skaitykite toliau, papasakosime, ką galima čia nuveikti!

 

Dvi skirtingos salos pusės – skirtingos pramogos

 

Viena salos pusė saulėta ir padengta baltu smėliu, kitoje pusėje drėgna, o smėlis juodas. Į dvi dalis Tenerifę dalija jos viduryje stovintis ugnikalnis. Jis – vienas iš turistų traukos objektų. Vienoje salos pusėje lengva atsipalaiduoti saulėkaitoje, pamiršti apie visus darbus ir pasilinksminti kurortinėse vietose, o kita pusė traukia nuotykių ieškotojus ir aktyvaus poilsio mėgėjus. Bene pigiausi lėktuvų bilietai į šią salą gali būti randami ir Avia.lt svetainėje.

 

Patogi avalynė ir lankytinos vietos

 

Taip, bene svarbiausias atostogų Tenerifėje akcentas – patogūs batai, kurie nevargintų kojų. Tiesa, jų neprireiks, jei ruošiatės gulėti tik vienoje salos pusėje. Tačiau jei pigūs skrydžiai į Tenerifę jus domina ne tik dėl dirbtinių paplūdimių ir skanių kokteilių, lagamine vietos vieniems kitiems sportiniams batams turėsite atrasti.

 

Per kelias atostogų dienas salą spėsite apeiti pėsčiomis. Visgi, daugiausiai dėmesio ir turistų Tenerifė pritraukia savo pasakiško grožio parkais. Bene labiausiai lankoma salos vieta yra Loro parkas, kuriame gyvena ne tik keliolika tūkstančių jūrų gyvūnų, bet galybė skirtingų rūšių papūgų.

 

Užsukite į Avia.lt ir pasirinkite Jums tinkamiausią kelionės į Tenerifę datą, nes praleisti pigių bilietų negalima. Išlaisvinantis poilsis ir atradimo džiaugsmas apims ir mažus ir didelius, užsukus į Tenerifės džiunglių parką.

 

Aplankykite Teidės ugnikalnio parką, juodu smėlio padengtus paplūdimius, užsukite ir į senuosius Tenerifės miestelius. Bene geriausias dalykas, kad sala gausi pramogų tiek mažiems, tiek dideliems, todėl yra puiki vieta planuoti šeimos atostogas. Pigūs skrydžiai į Tenerifę yra viena iš bene dažniausiai vedamų paieškų, nepraleiskite savo šanso pailsėti ir atraskite pasakišką salos grožį. Tegul Jūsų ir mažųjų atostogos bus kupinos įdomių patirčių ir neišdildomų įspūdžių.

 

Kategorijos: Kelionės