Vasara jau visai čia pat, tad metas pasiraitoti rankoves ir pradėti planuoti atostogas ir savaitgalius. Nei atostogos, nei saule lepinantys savaitgaliai neįsivaizduojami be mažesnių ar didesnių išvykų: tai gali būti tiek kelionė į svečią šalį, tiek į sodybą ar prie jūros pakrantės. Galvoje sukantis smagiai veiklai ir potencialiems nuotykiams, neretai pamirštama deramai pasiruošti ir su savimi turėti daiktus bei priemones, leidžiančius poilsiauti be diskomforto. Žemiau pateikiame trumpą jų sąrašą.

 

1. Akiniai nuo saulės

 

Nors „Ray Ban“ akiniai nuo saulės yra išties išvaizdūs ir gali tapti puikiu stiliaus akcentu, jų pagrindinė paskirtis yra apsaugoti akis nuo potencialiai žalingo ultravioletinių spindulių poveikio. Saulėtą vasaros dieną nuo tiesioginių spindulių pasislėpti gana sunku, o žiūrėjimas į juos gali pakenkti akims. Nuo ryškios šviesos akys greit pavargsta, jas gali imti skaudėti. Nešiodami akinius jausitės patogiai, atrodysite puikiai ir apsaugosite akis.

 

2. Pledas ar kitas užklotas

 

Šis gaminys yra universalus ir labai naudingas išvykose. Jį galima tik pakloti ant žemės, tiek apsikloti vakare, kai oras kiek atvėsta. Švelnus pledas padės jaustis patogiai, nesušalti ir neišsipurvinti. Reikalui esant, galite į pledą įvynioti termosą, kad gėrimas jame kuo ilgiau neatvėstų.

 

3. Garsą izoliuojančios ausinės

 

„Ray Ban“ akiniai nuo saulės apsaugos nuo erzinančios šviesos, tačiau ką daryti, kai aplink pilna erzinančių garsų? Išeitis paprasta – turėkite su savimi garsą izoliuojančias ausines. Jos ne tik eliminuos varginantį triukšmą, bet ir leis mėgautis muzika, filmais ir kitomis pramogomis netrikdant šalia esančių asmenų privatumo. Ausinių pasiūla šiandien yra išties stulbinanti: skiriasi tiek jų profilis, tiek veikimo būdas. Vertinantiems patogumą ypač patiks belaidės ausinės.

 

4. Išorinė baterija ar kroviklis

 

Tenka pripažinti – be išmaniųjų technologijų kelionės keltų gerokai daugiau galvos skausmo. Kaip bebūtų, jų veikimo laikas yra pakankamai ribotas, o intensyviai naudojant jas tenka krauti dažnai. Todėl turėkite su savimi kroviklį arba išorinę bateriją, o idealiausia – abu šiuos prietaisus.

 

5. Nedidelė vaistinėlė

 

Išvykoje gali nutikti visko. „Ray Ban“ akiniai nuo saulės gali išgelbėti nuo pašalinių medžiagų patekimo į akis, tačiau nuospaudos, įpjovos ar kitokios žaizdos gali atsirasti gana lengvai. Tam, kad į jas nepatektų infekcija, turėkite dezinfekcinių priemonių, skirtingo dydžio pleistrų, binto, tablečių nuo skausmo.

 

Kategorijos: Kelionės