Kuo daugiau kalbų mokame, tuo šiais laikais esam labiau vertinami ir pripažįstami. Lietuvoje net trečdalis darbdavių reikalauja mokėti mažiausiai 2 užsienio kalbas! Taip pastaruoju metu ir išpopuliarėjo įvairios užsienio kalbų mokyklos. Juk vidurinėje mokykloje mes mokomi tik antrosios, o jei su ja išlieka spragų, tai dar vienos apsiimti tikrai nesinori. Visgi, gebėjimas kalbėti keliomis skirtingomis kalbomis šiandien gali lemti net ir mūsų ateities perspektyvas. Taigi šįkart nusprendėme pateikti 11 priežasčių, kodėl turėtumėte išmokti… italų kalbos.

Kodėl turėtumėte mokytis šios kalbos?

 

  1. Tai be proto lengva kalba. Italų kalbos kursai populiarūs, nes šią kalbą lengva perprasti ir pradėti ja kalbėti. Tai skambi ir gana paprasta kalba be sudėtingų fonetų.
  2. Italija yra turtingiausia pasaulinio kultūrinio paveldo aspektu. Čia kūrė Da Vinčis bei Mikelandželas. O be to, Italai garsėja ir itin turtingu literatūriniu paveldu. Skaityti garsiausias knygas originalo kalba visada yra daug maloniau.
  3. Italų kalba taip pat gali padėti įveikti anglų kalbos spragas. Būtent kalba yra artimiausia lotynų kalbai, o anglų kalba turi net 60 procentų žodžių, kilusių iš lotynų kalbos.
  4. Italų režisieriai yra vieni geriausių pasaulyje, o žiūrėti jų filmus originalo kalba – vienas malonumas. Neretais atvejais ir dėl tokių priežasčių žmones domina italų kalbos kursai, o menas yra gana svari priežastis.
  5. Italų kalba laikoma viena gražiausių ir skambiausių pasaulio kalbų. Joje slypi muzikalumas ir elegancija, tai galėtų pasakyti kiekvienas italas. Italų kalbą lengva įsimylėti vien ją išgirdus.
  6. Italai turi daugiausiai būdvardžių, galinčių apibūdinti maistą. Jei esate maisto fanatikas, tada italų kalba turėtų tapti mylimiausia Jūsų mylimiausia užsienio kalba. Atrasite mažiausiai 10 būdvardžių apibūdinti vienam patiekalui ar skoniui.
  7. Italų kalba turi daug skambių išsireiškimų, kurių neturi jokia kita kalba. tie, kuriems patinka rinkti įvairias frazes, posakius ir tie, kuriuo žavi netradiciniai išsireiškimai – mokykitės italų kalbos.
  8. Ši kalba taip pat laikoma viena romantiškiausių pasaulio kalbų. Ne veltui Romeo ir Džiuljetos istorija buvo „nulipdyta“ Veronoje. Italų kalba – meilės kalba.
  9. Išmokus italų kalbą daug lengviau pereiti mokytis kitų romanų kalbų. Jei esate pradėję mokytis italų, išmokti prancūzų ar ispanų kalbą tampa daug lengviau, jie turi daug panašiai skambančių žodžių. Tad jei nedomina tolimesni italų kalbos kursai, pabandykite pratęsti studijas prilipdydami kitas romanų kalbas.
  10. Itališkai kalba ne tik italai, bet ir šveicarai. Be to, ja iš viso pasaulyje kalba daugiau nei 80 milijonų žmonių. Tad jei vienintelė priežastis, kuri Jus laiko nuo italų kalbos pamokų, yra tai, kad itališkai kalba per mažai žmonių – pagalvokite iš naujo.

 

Kategorijos: Kita